Firma

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczących działalności naszej firmy.


Profil działalności

Stawiam duży nacisk na jakość usług oraz wykorzystywanych części, aby zagwarantować prawidłową i bezawaryjną pracę podzespołów. Udzielam informacji fachowych, pomagam dobierać optymalny osprzęt pod konkretne potrzeby klienta. Oferuje również kompleksową obsługę serwisową rowerów na odległość np. obozy rowerowe, wycieczki itp.
Dostosowuje do klienta termin odbioru i wykonuje swoją na czas. Istnieje możliwość transportu roweru do naprawy od klienta i dostarczenia roweru do klienta za opłatą. W swoim serwisie oferuję również sprzedaż części pod konkretne zamówienie w atrakcyjnych cenach.

Historia

Zajmuję się serwisem rowerowym od 1990 roku. Doświadczenie zdobyłem pracując w kilku serwisach w Brzegu oraz we Wrocławiu. Serwisuje rowery wszystkich typów i marek łącznie z rowerami starszej daty.

Godziny pracy

Pn - Pt 9.00 : 18.00
So 9.00 : 14.00


Nasza Misja

Dla nas rowery to nie praca, to styl życia. Wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wyznajemy zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, podejmujemy się każdego zadania. Prowadzimy naprawy przy użyciu światowej marki narzędzi oraz chemii rowerowej – wszystko to w połączeniu z olbrzymim doświadczeniem gwarantuje 100%. Jesteś zapalonym zawodowcem chcącym odchudzić i tak już kosmicznie lekką maszynę a może rower służy Ci jedynie do jeżdżenia po bułki? Dla nas nie ma to znaczenia – otrzymasz usługę na najwyższym poziomie. Dla nas dobry klient to zadowolony klient.